| cata81 a întrebat:

Care sunt tastele pentru conectarea unui monitor la un laptop HP pavillion dv5 cu ecranul spart..merci

7 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Fn+p

| cata81 explică (pentru shannygelu):

Nu a functionat....multumesc oricum...

| shannygelu a răspuns (pentru cata81):

Monteaza monitorul inainte de a deschide laptopul

| cata81 explică (pentru shannygelu):

Asa am facut.l-am montat inainte, dar degeaba.Am incercat toate variantele p care le-am stiut +ce am aflat d la voi..nu vrea, asta e...merci oricum

| shannygelu a răspuns (pentru cata81):

Daca nu merge nici imaginea de boot macar atunci ai o problema cu el macar se deschide se aude cand se deschide?

| cata81 explică (pentru shannygelu):

Da, se aude cind se incarca si monitorul face sunetele alea cind se aprinde si nimic...nu reusesc, cred ca nu fac eu c trebuie...e vreo smecherie, nu stiu

| sori88 a răspuns:

Conecteaza monitoru si gata nu trebuie sa apesi nimic...