| ILoveMoon a întrebat:

Care tableta e mai buna dintre HTC Flyer Si Samsung Galaxy Tab? care ar fi mai buna in special pentru aplicati si filme sau diferite videoclipuri sau mai bine spus care ar merita bani

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.emag.ro/......201-1I055A
Daca poti sa faci un efort financiar, iti recomand asa ceva! succes!

| MYK3 a răspuns:

HTC flayer

| DLeonard a răspuns:

Categoric Samsung Galaxy Tab.

| HaKeRo a răspuns:

ILoveMoon Samsung Galaxy Tab e mai bun deoarece are mai multe aplicatii netu se incarca mai repede si ai grafica mai buna la filme etc. Funda? te rog