| cobraa a întrebat:

Merita Samsung galaxy s6 bani? si cand se va ieftini si cu cat?

Răspuns Câştigător
| CopaculVerde a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, asa am facut si eu mi.am luat un telefon de la Samsung, iar cand a aparut S6, s.a ieftinit! Dupa mine, acum nu prea merita! Adica o sa regreti ca peste vreo 2 maixim 3 luni o sa se ieftineasca! Faci cum vrei! ✌

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu îşi merită bani...o să vezi că după 8 luni o să se ieftinească măcar cu 400-500 de lei. Dacă vrei un telefon cu specificaţii bune şi care o să îşi merita aşteată să se lanseze luna viitoare LG G4.