| Dyiya a întrebat:

Care tableta este mai buna:
1. Tableta Allview Alldro Speed S GPS cu procesor Cortex A8 1.20 GHz
2. Tableta Allview Speed City SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1.50 GHz
3. Tableta Allview Alldro Speed S cu procesor Cortex A8 1.20 GHz?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Denumirile date de tine NU sunt complete/corecte...

Sunt o mulţime de variante de tablete Allview; vezi site-ul OFICIAL :
http://www.allview.ro/produse/droseries/lista-tablete-pc/

Eventual, să fi indicat site-ul pe care le-ai găsit, sau să fi dat LINKUL la fiecare, pentru comparaţie...

Având în vedere doar datele pe care le-ai precizat, aş spune că cea de la punctul 2 este mai performantă, deoarece este dual-core 1, 5 GHz.

Dacă mai dai detaliile cerute, revin cu un răspuns mai concret ( dacă e cazul ).

| Dyiya explică (pentru bursuc001):

Aveam nevoie doar de o opinie! Multa lume mi-a confirmat ca 2 este mai buna. Multumesc.

| bursuc001 a răspuns (pentru Dyiya):

Cu plăcere!