| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Care tablete isi merita mai bine banii Allview sau Prestigio? Mai precis prestigio diamond 10.1 sau Allview viva i10g?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% Allview. Allview Viva i10g are update la KitKat

| SweetMinion a răspuns:

Allview

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Allview e mult mai atragatoar si are si procesorul mai bun fata de Prestigio

| Chinezw a răspuns:

Allview viva i10g
1. caracteristici atragatoare ( proceor, etc )
2. din cate stiu prestigio nu prea sunt reusite
3. Allview a luat amploare pe piata si cu produse foarte bune dela telefonie pana la tabplete
4. Vonino Onyx Z -- bunicica la pret, suporta tv online ( 3G sau Wi'Fi ), merge video conferint skype sau Yahoo, se misca bine, si are doar 7".

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Allview cu siguranta, si prietenul meu are tableta de la Allview tot quadcore si 3g, iar Prestigio nu este o marca prea cunoscuta, din reviewurile pe care le-am vazut Allview este una din firmele care fac destul de bine lucrurile, daca as lua o tableta tot Allview ar fi, dar momentan pot sa stau si cu ecranul micut al smartphonului. Partea slaba care am gasit-o la tableta Allview a prietenului meu este camera, nu stiu daca alte tablete au camerele mai bune, cum ar fi viva i10g totusi, sper sa faci o alegere buna indiferent de tableta pe care o alegi. happy