| Plecatadeparte a întrebat:

Care ţară vi se pare cea mai interesantă? Am de făcut un proiect pe pc despre o ţară şi nu mă pot decide. Aştept răspunsurile voastre.
Mulţumesc!

9 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Romania. Este unica tara, care mie personal mi se pare cea mai interesanta, datorita intamplarilor petrecute pe aici...winking
Dar ok, daca esti partiot si nu iti permiti sa faci referat despre Romania, poti incerca Franta sau Germania.

| positivity a răspuns:

Japonia/ China.

| dragos9234 a răspuns:

Sua.
Este tara unde gasesti detoate.

Răspuns utilizator avertizat
| niku93 a răspuns:

Japonia all the way

| Katoteshika a răspuns:

Spania, franta, Italia sau Romania

Răspuns utilizator avertizat
| AnnieG a răspuns:

Orice tara are partea ei interesanta, dar cred ca cele mai interesante tari si despre care pot scrie destul de multe sunt cele din Asia.

| iustina199 a răspuns:

S.U.A sau Anglia, Franta big grin Funda?>?