| BloO a întrebat:

Care telefon cu touch screen este mai bun?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

LG k990i sau LG k990 merg foarte bine!:* Eu stiu modelul de LG k990 dar am auzit ca si celalalt mertge la fel de bine!

15 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Dupa un test amanuntit, rezultatul a iesit ca cel mai bun telefon touch screen este iphone-ul. Uite aici sursa:
http://www.hit.ro/telefoane-mobile/Care-telefon-are-cel-mai-bun-touchscreen

Iar cel mai ieftin telefon touch screen, este LG KP500:
http://sorin.rusi.ro/lg-kp500-cel-mai-ieftin-telefon-cu-touchscreen.html

Sper ca te-am ajutat.:)

| NoKidding a răspuns:

Vodafone Samsung H1. i-a dai un search pe google. Are 16gb memorie INTERNA, 5mpx camera, filmeaza in HD(720p) si am dat 50€ la abonament in spania.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

IPhone apple
Nokia xpress music
Samsung corby [ il am si l-am scapat de vreo 2-3 ori din mana... nu a patit nimic, chiar o data a mers mai bine, dar dupa... mergea normal ]

| oanecorleone a răspuns:

Nokia 5800 xpressmusic este super tare telefonul
http://www.google.ro/......tp?/images

| djdani2010 a răspuns:

Nokia 5230 cu touch screen

| DennK a răspuns:

Nokia, Samsung Corby(il folosesc de aproape un an si merge perfect) si Apple Iphone

| basexcu a răspuns:

Iphone de la apple e cel mai bun

| Aℓida a răspuns:

Nokia 5230

| AddaXD a răspuns:

Samsung corby - eu cred asta pentru ca stiu telefonul si e foarte bun, rezistent si nu e nici foarte scump happy

| ciprian112 a răspuns:

Iphone-ul este bun pana la un moment dat cand incepe sa iti aca probleme (asta e inceputul sfarsitului telefonului)-a meu s-a stricat display-ul dupa vreo 4 luni de folosire+alte...in shcimb este un super gadget.
recomand de altfel nokia 5800 (foarte bun in ceea ce priveste muzica+navigatie)
sau nokia n900-cam mare dar foarte performant

| maria3111 a răspuns:

Iphane applemi se pare foarte bun

| คℓεxą a răspuns:

Samsung corby

| devilandreeaa a răspuns:

Toate sunt bune
dar sunt care mai de care mai frumoase

| bestman99 a răspuns:

Samsung Corby

| sidvicious a răspuns:

Să nu îți iei Nokia Xpress Music, chiar e nașpa.
Ce zici de Samsung Diva? Arată bine și e foarte bun.
http://www.flashgsm.ro/....../index.php