| Adrian4123 a întrebat:

Care telefon e mai bun? Care mi-l recomandati? Samsung Galaxy Y sau Samsung Galaxy Mini? Faza e ca am 2 colegi in clasa cu Galaxy Mini si unul cu Galaxy Y... Si cel cu Galaxy Y am vazut ca si-a scos o gramada de aplicatii marfa. Dar si Galaxy Mini ma impresioneaza mult... Ce imi recomandati?

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sony ericsson xperia mini st15i. Superior din orice punct de vedere. TE poti uita tu pe specificatii. Si da-ti seama ca daca e superior in specificatii, poate rula si mai multe alicatii.

| ゼロの a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung Galaxy S2.
E mult mai bun ca astea 2. Dar desigur daca ai bani.

| Cris06 a răspuns:

Eu zic Galaxy mini e mai bun, dar eu am o colega cu Galaxy Mini si o cunostinta cu Galaxy Y, dar cam lasa bateria... Eu personal iti recomand un NOKIA...

Răspuns utilizator avertizat
| Toma12456 a răspuns:

Absolut! Cumpara-ti un galaxy y.

| LupulDeCaraibe a răspuns:

Galaxy Y e mai bun are procesorul mai bun si mai multe aplicatii bune deci...parerea mea e ca galaxy mini e prea inapoiat.Parerea mea acum depinde de ce alegi tu!winking

| Vilcan a răspuns:

Samsung Galaxy Y are procesorul mai bun 800mghz in rest sunt aproape identice. Ce buget ai?

| EmaWaw a răspuns:

Buna
eu iti recomand Samsung galaxy y deoarece este mai...cum sa zic... avansatlaughing
sper ca te-am ajutat. Funda?

| Spike24 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y dar ti-l recomand Mini daca vrei pentru jocuri ca are ecranul mai mare(da nu cu mult ) si Y pentru poze muzica video! Aici conteaza si cat ai in buzunar mini in jur de 600 lei si Y 500 lei.

| myhay17 a răspuns:

Samsung Galaxy Y iti recomand.
Samsung Galaxy Mini nu ma impresioneaza deloc, eu mi-am luat Samsung Star 3 si sunt foarte multumit de el