| Raul2011Boy a întrebat:

Care telefon este mai bun? LG P500 Optimus One, SAMSUNG Wave 525 sau SAMSUNG Galaxy 500? Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

@sndjulian De ce esti asa de sigur? Am LG Optimus One, si este telefon foarte bun, mai ales ca are si un raport excelent pret/performanta.
@Raul2011Boy Care Galaxy 500? Asta: http://www.gsmarena.com/samsung_mesmerize_i500-3580.php (nu prea este bun pentru noi, din cauza benzii: 2G Network CDMA 800/1900)
Ai aici in schimb o comparatie intre LG si Wave: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3516&idPhone2=3400 unde castiga LG, zic eu.

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Samsung Galaxy e cel mai bun!

| FORMULADTI a răspuns:

Samsung GAlaxy, doar atit iti zic, vei intelege dupa ce il iei dcwinking

| sndjulian a răspuns:

Oricare e mai bun decat orice LG

| vlad9gabriel a răspuns:

Samsung Wave, Optimus one, 500

| justsmile_1748 a răspuns:

Categoric Galaxy thinking si dupa vine optimus one...nu iti lua Samsung wave ca dai banii degeaba laughing e ceva care pare castigat la pufuleti laughing

| lovemy a răspuns:

SAMSUNG Galaxy 500 e cel m bun din cele enumerate...