| Feeetitzaaa a întrebat:

Care televiziune digitala are cea mai buna oferta cei de la Dolce sau Digi eu am momentan Boom si nu mi merg toate programele mai ales acasa tv

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cei de la Digi

| frvtel a răspuns:

Iti recomand DiGi tv. cu grila EXTRA 1 la 29 ron pe luna ai undeva la 60 programe romanesti dintre care si GSP sau DiGi SPORT unde se vad meciurile din liga 1.

| PeAcE a răspuns:

Eu am Dolce si e foarte buna cu toate ca am auzit ca si digi e foarte buna, asa nu stiu sigur ce sa-ti zic.Amandoua sunt bune.

Răspuns utilizator avertizat
| wanna_7811 a răspuns:

EU AM DOLCE SI E SUPERwinking. in zona mea sunt multi care au scos digi si au pus dolce.