| Floreenofficial a întrebat:

Care va pricepeti la aparate foto... putin ajutor. :-s
Deci cand apas pe butonul de facut poza nu dureaza nici 3 secunde si face poza.As vrea sa maresc acest timp.Am aparat Nikon CoolPix. Unde in meniu trebuie sa intru?:-s

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

Buna.eu am nikon coolpix s210.nu stiu daca se potriveste si la tine, dar am sa incerc. unde ai butoanele cele 5 ( cele cu OK in mijloc ), vezi ca este un buton care arata ca un ceas, sau mai bine ca un cronometru. apesi pe el si selectezi OFF. sper sa iti fie de folos happy

1 răspuns:
| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Nikon CoolPix. e un aparat profesional?
nu cred ca poti schimba acel timp, acela e timpul de focalizare si reglare. doar ca pui cronomentru, dar stai cam 10 sec big grin