| sexycutza a întrebat:

Care va pricepeti sa creati o pagina pe facebook pentru un artist da sa fie companie sa o poata aduaga la munca dar calumea cum au toti cand deschizi pagina sa apara video etc, pls cine stie si se pricepe FUNDA cu band page etc

2 răspunsuri:
| Des13 a răspuns:

* de pe pagina de logare a facebook-ului ( sa nu fii logata), jos ai "Create a Page for a celebrity, band or business." >> si de aici eu zic ca te vei descurca;)
** un videotutorial: http://www.mariussescu.ro/2010/06/cum-se-creaza-o-pagina-pe-facebook/

| Joanne_1370 a răspuns:

Intrii pe o pagina asemanatoare si in coltul din dreapta sus gasesti un buton "create page".