| Rollintoni a întrebat:

Am facut o pagina pentru o companie pe Facebook si nu pot sa pun adresa, astfel incat sa apara si Locatia la compania respectiva. Sunt din Campulung. Stie cineva de ce?

Funda*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Bănuiesc că te referi la locația pe hartă, și problema poate fi de la baza de date a hărții ce nu conține locația respectivă. Eventual dacă e vorba de google maps poți să o adaugi chiar tu, împărțind locația pe hartă. Succes

| Rollintoni explică (pentru DeyCj):

Da, am facut o locatie si pe maps, insa tot nu o gaseste. Imi amintesc mai demult, mi-a aparut add place la facebook si am dat, insa nu a aparut acea locatie nici acum.

2 răspunsuri:
| fasole1 a răspuns:

Daca cumva te afli intr-o locatie mai putin cunoscuta exista sanse ca sa nu poatafi gasita automat, ( google maps ori Maps online ) incearca manual. Gaseste-ti singur pozitia pe harta.