| Gabystelistu95 a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun firewall?
Eu as zice ca Outpost Firewall Free este cel mai bun, e mult mai flexibil si e mai bun decat Comodo Internet Security

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mie BitDefender. Parerile sunt impartite aici, depinde de domeniul de activitate al fiecaruia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am filseclab personal firewall. Chiar daca in Romania nu e foarte cunoscut dar in Europa si America e la fel de popular ca si zone alarm sau comodo. Am citit multe forumuri despre filseclab si nici macar un om nu s-a plans de acest firewall. Am observat si eu cand l-am instalat ca e foarte bun si consuma foarte putine resurse si e compatibil cu orice antivirus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.solutiidesecuritate.ro/fortinet/47.html, este suita gratuita de securitate cu antivirus, firewall, antispam, webfiltering, etc