| ElyK20 a întrebat:

Cartusurile de la imprimantele HP se pot rencarca? Nu sa le schimb cu totul ci doar se le "umplu" din nou.

6 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Depinde de cartușe. Unele se încărca ușor altele nu. Zi ce model e imprimanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar maxim cateva reincarcari pentru ca se prapadesc din punct de vedere fizic...

Răspuns utilizator avertizat
| ICEbalI a răspuns:

Da, dar ti-as recomanda sa le schimbi. sa iei originale...alta este calitatea.
baftahappy

| BoogieqTp a răspuns:

Se pot reincarca. eu am imprimanta HP si le pot reincarca de maxim 3-4 ori apoi se simte diferenta, in maxim 2-3 zile se usuca si trebuie reincarcat
la cartusul negru e usor sa le reincarci la cel color o sa fie ceva mai greu

| CovrigNesarat a răspuns:

Da! Contacteaza Save.ro si se rezolva