| VladLungu a întrebat:

Carui telefon ii tine bateria mai mult?
Samsung galaxy s2 sau Samsung galaxy note? Voi ce ati alege indiferent de pret? Am 15 ani, sunt baiat si mama mea masoara 26 cm(daca desfac palma, de la inceputul degetului mare pana la terinarea celui inelar) ce ziceti, il pot folosi cu o singura mana?

Răspuns Câştigător
| Isabella95 a răspuns:

La amandoua tine bateria depinde daca stai toata ziua pe net sau vorbesti la telefon normal ca se descarca. Dar as alege galaxy s2

3 răspunsuri:
| GabrielSeretan2001 a răspuns:

Samsung galaxy note laughingil am si eu si este perfect!

| lov3u a răspuns:

Eu zic s2, chiar daca e mai performant note-ul mi se pare preeea mare si s-ar putea sa iti cada de mai multe ori

| yostefiyo a răspuns:

S 2 eu am 10 ani si pot sa apas doar cu o mana