| Mihay4 a întrebat:

Cat ar fi trebuit sa tina bateria la un Apple Macbook Pro 15' Model A1226 ?

3 răspunsuri:
| Mihay4 explică:

Eu zic de modelul din 2009 A1226 nu modelul nou din 2011 ( Cel care are marginea ecranului argintiu nu negru, acel model chiar tine 7 ore )

| grgdlk a răspuns:

Uita te aici pe la jumatatea paginii in dreapta ei spun ca 7 ore cu wireless eu nu cred asa ceva dar oricum ei asa zic
http://www.apple.com/macbookpro/specs.html

| Gecko a răspuns:

Daca e bateria originala undeva pe la 4-5 ore cu wireless si bluetooth pornite si cu ecranul la jumatate. Fara taste iluminate