| andrei_6254 a întrebat:

Cat ar valora un laptop Sony Vaio VGN-FZ240E folosit? as vrea sa vand unul.

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Cam pana in 2000 de lei.
@Nasule, ce naiba faci? Te lauzi cu ce ai tu in loc sa dai un amarat de search pe google si sa gasesti modelul cu tot cu specificatii straight face

1 răspuns:
| Nasu a răspuns:

Daca ai pune si putine detalii despre el ar fi nemai pomenit happy

cum ar fi HDD MAUS TASTA PLACA VIDEO PLACA SUNET PROCESOR... etc

eu am un
uite un exemplu
pc-ul meu 4 GB ddr3 placa video 1GB ddr2 Ati radeon HD 4650 HIS
procesoare dual cor de 2. 1 HDD 2 TB + 1 extern de 500 GB MASU si TASTATURA SPECIALA PENTRU WOW (world of warcraft) + maus tot pentru wow pret total 35 mil happy