| Lightdark a întrebat:

Cât contează pentru voi să vi se vadă spatele telefonului? Adică gen la un telefon scump apreciați să îi puneți doar o husa silicon transparenta? Dacă pentru un anumit telefon nu i se găsesc huse(decât tip carte ) și are și ramele din aluminiu este ok dacă îl țin în așa husă?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu conteaza. Am telefon ca sa pot tine legatura cu alte persoane, nu ca sa ma laud.

| Simpatic a răspuns:

Pentru noi persoanele mature conteaza ce stie sa faca telefonul si la ce iti foloseste- multi fac bani cu telefonul lor direct sau indirect, pentru adolescentii imaturi si orice alti imaturi in general conteaza aspectul telefonului sau al posetei de exemplu

Pe toti ceilalti nu ne intereseaza iesitul in evidenta al "carutei transformate in lamborghini" sau al accesoriilor care te fac sa arati ca bradul de Craciun

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi pasa absolut deloc.
Nici macar nu am avut vreodata un telefon scump, bani aruncati absolut aiurea.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu contează pentru mine să se vadă, ci să fie protejat, să îl am cât mai mult timp.Nu îmi place în general să îmi etalez ostentativ lucrurile, nu că ar fi ceva extrem de scump, dar nu am nevoie să impresionez pe cineva.Aș prefera să impresionez prin felul meu de a fi, nu prin lucrurile pe care le dețin.Și la rândul meu nu îmi plac cei care impresionează doar prin ceea ce dețin.

| johnnny123 a răspuns:

Nu contează absolut deloc. Pentru mine telefonul este doar un instrument necesar și nimic mai mult, nu este centrul vieții mele cum este pentru tine.

| MrAM a răspuns:

Intelegem ca esti copil da te rog nu creste cu mentalitatea asta bolnava. Suntem in 2024, telefon nu presupune naveta spațiala. Nu te scoate cu nimic bun in evidența un telefon scump ba din contra daca te falesti cu el.