| paulx94x a întrebat:

Cat costa cu aproximatie o folie transparenta pentru ecran la un telefon mobil LG KP501?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Paul,
o folie de ecran pentru telefoane costa pana in 20 de lei. Aici ai doua modele de folie care cred ca se potrivesc la telefonul tau: http://goo.gl/XEEHL.
Transportul e gratuit oriunde in tara, deci poti comanda linistit.
Succes;)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am luat folie universala si a costat 8 lei. Mi-am facut folii la trei telefoane din o bucta mare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Filipm2001 te-a mintit. Transportul nu este gratuit. Este gratuit pentru produsele care depasesc 90 lei. Ascultati si voi de cei mai batrani ca stiu mai multe.

| hardy1 a răspuns:

Inntre 10-30lei depinde de calitate cica
eu nu vad diferenta toat se zgarie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Circa 10 lei, daca este vorba de folia de protectie, poti cumpara orice folie apoi o tai cu foarfeca pe marimea ecranului, daca este vorba de folia touch screen oscileaza pe la circa 40 lei.