| blackrain a întrebat:

Cat costa la Orange sa reincarc o cartela cu 5 euro de ex? Pt ca am incarcat la Vodafone 9 euro si mi.a cazut fata cand mi-a zis ala ca face 50 de lei. Deci la Vodafone sunt absurzi cu preturile, mai mult de 5 lei pe un euro... Si as vrea sa stiu cat costa la Orange, ca daca euro e mai putin, ma mut la Orange

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La Orange face circa 30 lei.

| evostyle7 a răspuns:

Prețurile la cartele îs fără T.V.A deci practic plătești cu 24% mai mult față de prețul inițial. E la fel și la Vodafone și la Orange și la orice operator de telefonie mobilă.

| kryss456 a răspuns:

Eu mi-am cumparat o cartela reincarcabila de 5 euro de Orange si am dat 28 de leistraight face deis sati linistit/a preturile nu pre difera...straight face

| mayweather01 a răspuns:

E foarte simplu: de exemplu 5 euro inmultesti cu cat e euro 42/43 si aduni + tva 24%. Sper ca te-am ajutat.