| Florynn1 a întrebat:

Cat costa Nokia Asha 200 la liber?

3 răspunsuri:
| alexandrumarcu32 a răspuns:

La liber cel mai ieftin il gasesti la vexio cu 300 de lei http://www.vexio.ro/......gri_P33720

Have a nice day!

| TPU2000 a răspuns:

Nokia Asha 200 - Vedere din fata
Chiar daca Nokia a lansat astazi primele sale telefoane Windows Phone, producatorul ne arata ca se pricepe si la telefoane care nu sunt smartphone-uri. Noile modele Asha sunt construite pe platforma S40, dar sunt bogate in functionalitati. Nici preturile nu sunt prea mari.

Nokia Asha 200 este un telefon dual SIM cu tastatura QWERTY sub ecran, cantarind numai 105 grame. Are un ecran de 2, 4 inch cu rezolutie de 320 x 240 pixeli, conectivitate GPRS/ EDGE, camera foto de 2 megapixeli si radio FM. Acest model nu este prea performant, insa are o baterie cum au de obicei smartphone-urile, cu o capacitate de 1.430 mAh. Pretul sau va fi de 60 de euro.

| lilianscollection a răspuns:

Aprox 300 mil. e fain telefonul.mie-mi place cel de culoare albastra :X, dar si celelalte sunt dragute