| anonim_4396 a întrebat:

Funda si voturi! Cat costa Nokia asha 302 la liber, pe culoarea rosie? E smartphone? Cat e de bun telefonul, tu l-ai alege?

Răspuns Câştigător
| RXBlade a răspuns:

Eu l-as alege pentru ca e foarte bun si bateria tine mult, ca sa fiu mai exact, il incarci o data pe saptamana, bine eu ascult cate o zi intreaga muzica dar bateria poate tine si mai mult si pretul e intre : 430 - 560 RON, daca ai noroc sa gasesti sub 430 RON, inseamna ca acolo, sus, cineva te iubeste!

Era doar o gluma dar esti destul de norocos daca gasesti sub 430 RON
Si, era sa uit, nu e smartphone, e un BlackBerry.

FUNDA?

| Ded a răspuns (pentru RXBlade):

Am gasit la Orange cu 410.

2 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Buna Ded
Nokia Asha 2012 e un telefon foarte bun
Si nu e martphone
Si uite aici o lista cu siturile de pe care il poti cumpara http://www.price.ro/preturi_nokia_asha_302_dark_grey_516444.htm
si cu pretul lor
O zi placuta