| Maj3stic a întrebat:

Cat costa RAM pentru pc ddr2 de 1 sau 2 GB?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nou de 2 gb undeva la 120-140 și second undeva la 80-100 de 2 Gb.Succes

10 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

De curand am cumparat la cineva cu 160 lei 2 gb...cam mult am dat dar asa a zis proprietarul nu am ce sa fac...

| KodrutZ a răspuns (pentru RaVuL):

Maxim 80 RON trebuia sa dai.

| RaVuL a răspuns (pentru KodrutZ):

Ddr2 nu 3winking

| KodrutZ a răspuns (pentru RaVuL):

Desigur, 2, dar SH, nu asa ai zis?

| RaVuL a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu nu
am zis ca am cumparat la cineva nu de la cineva big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru RaVuL):

Ah, meh, ce trist. Trebuia sa il iei SH, nu are nici un sens sa iei DDR2 nou. La 80 RON gasesti super kituri de 2 GB, maxim 100. Uite, eu am de dat un A-Data Vitesta 800+, CL4, 2*1GB, cu cipuri Micro D9 (merg overclockate pina pe la 1100-1200 MHz) si nu am cui...

| RaVuL a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca era dupa mine luam asa dar asa avut proprietarul pc...eu i-am recomandat dar a spus ca e prea complicat...nu am ce sa ii fac

| KodrutZ a răspuns (pentru RaVuL):

Ce oameni, ce oameni...

| RaVuL a răspuns (pentru KodrutZ):

Ce sa le faci!

| mrjohanys a răspuns:

Memorie KingMax 1GB DDR2 800MHz CL5

Pret: 64, 68 RON

http://www.pcgarage.ro/memorii/kingmax/1gb-ddr2-800mhz-cl5/