| DeluxeGroup a întrebat:

Cat ma costa sa adaug un GB RAM PC-ului meu? Am DDR2.

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Eu as zice 40 lei (cel mai ieftin) am vazut 2G la 85 lei deci ar veni cam 40-60 depinde de unde cumperi

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

1 Gb RAM DDR2 costa 85 lei nou si 55 de lei SH

| Seby90 a răspuns:

4gb ddr3 80 lei, imi place treaba cu itul, te forteaza sa faci upgrade :X

| Me2 a răspuns:

1gb ddr2 =85 lei
http://www.pcgarage.ro/memorii/corsair/vs-1gb-ddr2-667-mhz-cl5/
Cei care au raspuns inaintea mea cica, 1gb 1gb ddr2=45 lei, este fals, probabil au vazut memorii ddr3

| KinekT a răspuns:

Daca iei 2 dai 80 de lei daca iei unu dai 50 de lei

| TheNone a răspuns:

M-am documentat La DDr2 e 45 Lei aprox.

| iuli104 a răspuns:

50 LEI 1 GB ram cu tot cu montat.Mie atata mi-a luat si tot DDR2 am