| Cristiyy a întrebat:

Cat costa transportul din america in romania prin paypal pentru un telefon?

2 răspunsuri:
| lcmbobovl a răspuns:

Transportul nu se face prin Paypal! Prin Paypal efectuezi plata.Cel mai ieftin cost de transport este de : 40 USD. ATENTIE : cand telefonul va sosi in tara trebuie sa il ridici de la Posta Romana unde exista si un vames caruia va trebui sa ii arati factura Paypal si sa platesti TVA pentru valoarea de pe factura. Daca este pentru prima data cand te vede pe acolo poti incerca sa spui ca e un cadou trimis de un prieten; inventezi ceva; sau un premiu castigat pe net, etc.

| darkhell217 a răspuns:

Deci sa il platesti prin cont de paypall sau cum? pentru ca paypall nu e un mod de transport, ci o metoda de plata ca si cardul, sau prin sms...