| Horlescu_Eduard_1979 a întrebat:

Heyy! Am o întrebare : Daca aş trimite din America (Canada) in Romania un telefon ( adica valoare mare ) cat ar costa transportul cu tot cu vama si toate cele si unde mi.ar veni? multumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai bine trimiti banii, iar aici se poate cumpara mai ieftin decat produsul cumparat acolo + transport + vama.

| Țoglă a răspuns:

Asta găsești pe site-urile de transport internațional gen DHL.
Coletul va sosi în România la poșta română din localitate/vamă.