| Parman a întrebat:

Cat credeti ca o sa fie pretul plăcilor grafice din seria 3000 dupa revenirea in stocuri si scaderea inflației pretului?

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Maxim 50 de euro, probabil nici atât. Ținând cont că e ultimă generație, preturile nu vor scădea aproape deloc. De când au intrat în stock au fost sold out și tot așa va fi și când vor reintra in stock. Nici măcar la seria 2000 nu au scăzut prețurile mai deloc deși a ieșit seria 3000 de destul de mult timp.