| anonim_4396 a întrebat:

Cat de bun este antivirusul Kaspersky?

15 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Este printre cele mai bune daca nu cel mai bun, daca ai un sistem mai slabut nu e de recomandat pentru ca ia din resurse, mai ales daca faci un scan nu prea mai poti lucra pe calc

| pepe a răspuns:

Cel mai bun este Panda, este şi ieftin, 45 lei licenţa pe un an.

| sti a răspuns:

Este bun dar costa, îți recomand Avira este la fel de bun dar gratuit îl poți download-a de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=33&lid=1689

| Alex_9605 a răspuns:

Kaspersky este cel mai bun antivirus si asta nu o spun eu ci premiile castigate de catre acesta.Informatii referitoare despre acest antivirus poti afla direct de la sursa. Orim KIS 2009 este cel mai bun antivirus care cuprinde (firewall, antivirus, anti-spyware, anti-spam, parental control).

| Boby a răspuns:

Cum suna panda si cum suna kaspersky

Raman la kaspersky

| M4RK a răspuns:

A aparut un anitvirus nou avira antivir personal.

| DoomNEzeu a răspuns:

E foarte bun, doar ca e cam greu sa gasesti licenta la el.Adica mie mi-a expirat din aceasta cauza big grin

| 1968 a răspuns:

Ancearca AVAST! antivirus.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi zic ca este ft bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Review aici : http://www.kaz3.info/......virus.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am antivirusul kspersky! si e foartte bun bunn rezista la virusi foarte binne, mult expira peste 4 anti si versiunea lui e assa kasperki virus removal tool 7. 0. 0. 209 15. 10. 209 succes! bazativva! pe elllll!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avira si am 40 trojani in calc si alti 20 de virusi raspanditi si acum mi-am luat Kaspersky si sper sa scap de ei

| step213 a răspuns:

Nui cel mai bunwinking l-am avut si nu mi s-a parut asa bun...acum am NOD32 si mi se pare foarte bunwinking