| stfnn a întrebat:

Ati auzit de antivirusul "Kaspersky Anti-Virus Personal 7.0.0.6 Beta?

Răspuns Câştigător
| boggy a răspuns:

In primul rand Kaspersky Si Bitdefender sunt cei mai buni antivirusi. Odata ce folosesti antivirus piratat nu vei beneficia de suport tehnic cum ar fi si update. iar in felul acesta esti foarte vulnerabil unui atac. va recomand versiunile Free si trial de 30 de zile care se pot dezinstala si instala iar happy Cele cu 30 de zile necesita stergerea registrilor ramasi pe urma acestora deoarece acolo este salvat un log prin care arata daca l-ai folosit. o Spun din experienta mea in IT... Take care. Pirateria in cazul antivirusului este ultima metoda. happy cumparati sau folositi gratis Sper ca am fost de ajutor. Cya

5 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Da! Kaspersky este unul dintre cele mai bune Anti-viruse! Cel mai bun e cumparat direct din magazin. Daca il iei nu vei fi dezamagita! Garantez.
Pa, pa

| stfnn explică:

V-a multumesc pentru ajutor!
@DonAnonymius: sunt baiat

| mary_5801 a răspuns:

Am auzit, dar eu am fost indrumata de un maestru sa bag avast pe al meu.am avut nod si kasperky inainte, si am reinstalat windows de 4 ori. din 12 virusi, imi citeau doar 2, 3.si protectie nimic.cu avastul e alta viata. daca intru pe vreun site compromis, imi blocheaza si ma avertizeaza vocal.

| x_7728 a răspuns:

Buna.
Nu, nu am auzit de el.