| metroid005 a întrebat:

Cat de bun este un laptop cu un procesor i7-8750H in combinatie cu o placa video NVIDIA GTX 1050TI?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Foarte bune, acum depinde si ce memorie ram are laptopul si ce bus de memorie are placa video. Aerisirea este foarte importanta. Dar in principiu, un laptop cu specificatiile acestea ar trebui sa fie foarte bun.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cam atat de bun:
https://www.youtube.com/watch?v=uUMplnWzm3g&t=11s
Daca ai un buget anume, nevoie de sfaturi/idei, da-mi un mesaj si-ti configuram ceva personalizat.