| miriela a întrebat:

Cat de bune sunt GPS-urile pentru masini?

Răspuns Câştigător
| damian_6690 a răspuns:

GPS-ul este foarte util in afara tarii, daca ai hartile necesare, te descurci de minune. In Romania cam da rateuri.

3 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Cam generală întrebarea. Sunt foarte bune, foarte utile mai ales în străinătate. Garmin şi Mio sunt cele mai bune mărci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce harti ai, de obicei producatorul aparatului GPS iti vinde hartile si ele sunt compatibile doar cu aparate de aceeasi marca. In general, GPS-el este foarte util, mai ales in oras.

| dan_stoica a răspuns:

Ca idee, GPS-ul este foarte bun, poate fi chiar util, dar daca e vreme innorata si satelitul este bruiat, nu prea te mai ajuta. In plus, harta nu iti spune in oras care drum are sens unic si care este in reparatie, in Bucuresti nu stii niciodata ce te asteapta.