| ThePathWalker a întrebat:

Cat de puternica este cu adevarat organizatia anomymus?

Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

IUBESC total dezinformarea pe care o aplica mass-media. Rad pe burta cand vad ca majoritatea habar n-au ce este Anonymous cu adevarat, de unde a pornit si care este scopul lor.

Deci Anonymous este un "hivemind", daca stiti ce vreau sa spun. Are multe filiale si scopul principal este de a combate coruptia din lume si a lua partea populatiei neajutorate.

Anonymous niciodate nu o sa fure bani din banci sau sa faca atacuri daunatoare fara un motiv clar in prealabil.

Anonymous nu are sef, ci este un conglomerat de hackeri, activisti sau 'hacktivisti'.

Bafta in continuare si lasati prostiile.

10 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Atat de puternica incat l-a doborat si pe
chuck norris

| imaqtpie a răspuns:

Cum a zis thecakeisalie.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu chiar asa puternici pentru ca nu sunt chiar o organizatie ci mai exact o metoda de a se contacta intre ei dar sunt in ea membrii cu potential mare.

| ThePathWalker explică:

Am auzit ca daca nu se retrage acta pana la 1 mai ei vor pica internetul

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Anonymus nu este o organizatie, este un "movement against corruption and injustice", oricine poate sa faca parte din anonymus, desigur daca are cunostintele necesare, nu are un numar fix de membri, nu are lider si nu are filiale. Anonymus este o idee, o miscare, nu o organizatie de nici un fel. Nu va luati dupa mass media. Daca doriti sa stiti mai multe despre ei http://www.hackanonymous.com/

| zZAlexandruZz a răspuns:

Anonymous este foarte puternica. In america la ora actuala fura bani din banca si fbi-ul isi da seama dupa o saptamana... Sunt nimicitori, au intrat in serverele de la UE, de la ASEAN, de la NATO. Sunt niste roboti.Adica prea destepti pentru toata planeta.

| Necuu a răspuns:

Depinde care orgazizatie.Clubul de masini Anonymous sau altceva care habar n-am. Dar daca te referi la masini ar veni ordinea urmatoare:
1. 4tuning
2.Insomnia
3.Inferno motorsport
4.Anonymous
Parca asa era ultima oara.Inferno motorsport cu Anonymous sunt cam la egalitate.Depinde de masinile lor acum. Fundahappy

| zZAlexandruZz a răspuns (pentru Necuu):

Se referea la gruparea de Hackery

| Preotul a răspuns:

Anonymus fiind unua dintre cele mai mari organizatii de hack-eri sunt dsestul de puternici. Ei au avut cem mai puternic atac la adresa Facebook din ultimii ani. Ei detin foarte multe informatii pe care noi nu le detinem. Nimeni nu cunoaste membrii acestei organizatii doar cativa membri au fost arestati. Ei pot sa patrunda cam in orice calculator.

| Pietri_Andrei_1997 a răspuns:

Foarte puternica, dar daca te referi la amenintarea cu sabotarea internetului, nu iti face griji. no internet=no anonymus