| AndreeaZM a întrebat:

Este adevărat ca țiganii au gena mai puternica?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce înseamnă Gena mai puternic? Ca și noi care ne am născut după 89 nu am trait in puff, asa ca sunt multe pers cu sisteme bune imunitare, faza cu covid este o exagerare tâmpită, pe tot globul doar 2 milioane și jelim și asta în 2 ani de zile, eu ma gândeam la un miliard măcar sau doua miliarde și asa suntem prea mulți pe pământ

| RAY a răspuns:

Sunt foarte discriminați și ei între ei dacă nu au același tipar de comportament, dar îți reprima asta pentru ca sunt o minoritate discriminata

| RAY a răspuns:

Da,chiar și de către a lui și de către majoritatea, acum cu părinți ei tot te iubesc, poți fii și parașuta tot de iubesc

| Violleta2022 a răspuns:

Da, au "gena puternica" la: furat, inselat si talharit!

| VoidEternal a răspuns:

Ce genă fraților? Există o singură genă?
Genomul uman are intre 20.000 și 25.000 de gene, deci ce genă?

Vreți să spuneți cumva un sistem imunitar mai puternic?
Au pe naiba, e un mit asta cu copiii lor care nu se îmbolnăvesc, dacă te duci la un spital de copii e plin de țigani.

| Lukasssz a răspuns:

Nu,dar e adevarat ca fura mai mult.

| 1997onur a răspuns:

-_- mf de români cine mai zice ceva de țigani

mf dex

mf este in limba greco romană in anul 0736049371 s-a inventat mf acest cuvânt exprima cu adevărat ce simt eu pentru români care judeca țigani mf de români -_- nu este o înjuratura laughing) este in limba greco romană laughing)) mf de români -_-

Sunt cel mai bun jucător de PUBG nu am rival la jocul asta -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dacă avea genă mai puternică, colonelul Gheorghiță nu mai făcea campanie de vaccinare în limba lor.

| Sexlogulthau69 a răspuns:

Ai vazut tu om fara creier sa se imbolnaveasca de boli psihice?

| heck a răspuns:

Nu este adevarat. Ei nu pun atata pret pe igiena, si au capatat in timp un fel de imunitate. Vezi des copii lor desculti, sumar imbracati si nespalati. De aici pare ca au gena puternica