| adelina_iordache a întrebat:

Cat ma costa sa decodez un telefon si unde pot sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| andrei_buzat a răspuns:

Exista tot felul de service-uri GSM care fac decodari. Ti-l recomand pe ce de la Iancului.

8 răspunsuri:
| florinmarius a răspuns:

in bv k de acolo sunt este 30 ron iar daca ai vreun telefon model mai nou care nu prea a aparut pe la noi maxim80 lei

| LuS[z] a răspuns:

depinde la ce utilizator te duci la unii e mai iefin cam 50 ron iar la altiie vreo 100.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tai lacatu cu flexu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa sa decodez un Alcatel Xg1laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orange...si in jur de 50 de lei cu limba romana pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa sa decodez un spv m3000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de regula la orice service autorizat, am incercat in schimb sa merg la Nokia dar mi-au zis ca ei nu decodeaza. si am incercat intr-o piata, unde era un magazin cu accesorii telefoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat ma costa sa decodez un BlackBerry curve 8900? big grin