| LoveTH4Ever a întrebat:

Cat poate sa stea blocat " tamporar " un cont de FB? Il am de ieri blocat si nici acum nu e deblocat si chiar daca scriu parola nu pot intra pe el.

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Poate sa dureze si 30 de zile

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Ar trebui sa scrie perioada

| LoveTH4Ever explică (pentru Beres_Andrei_1982):

Nu scrie " Din motive de secutitate contul tau este blocat temporar '". Asta e tot ce scrie

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru LoveTH4Ever):

Pai întreabă de ce ți lau blocat trimite mesaj, chat or telefon

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Blocat? depinde de ce este blocat, ce problema ai facut, daca ai injurat ai primit report, imagini sau melodii lipsite de copyright, mergi la asistenta si trimitele un mesaj de ce ai contul blocat si cat va dura,
In medie poate dura intre 3zile pana la 3 luni sau chiar mai mult, daca nu ai alta problema si este permenant,

| LoveTH4Ever explică (pentru Jaegerjaquezz):

Ii spune temporar dar nu mi-a spus cat timp si de ce este blocat. Nu am injurat ( nu vorbesc urat in general ), eu nu postez poze de obicei. Nu am primit nicio explicatie.