| yonutz63991 a întrebat:

Cat s-ar putea ieftini un Samsung galaxy s2 (care e acum 1400 lei) peste 1 an jumatate?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca 1000 de lei.
Dar in locul tau as cauta un galaxy Nexus, care are cam aceleasi performante dar va fi mai ieftin

| radu75 a răspuns:

De ce? atunci intentionezi sa ti iei? asteptam si vedem...

| pwp a răspuns:

Va ajuge la 10 milioane...si cand ma gandesc ca eu l-am luat cu 15 laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 1 an jumate nu cred ca se va mai comercializa acest modele de telefon Galaxy s2 de la Samsung dar in orice caz daca vei mai gasi atunci pe piata acest model, sa stii ca nu se va ieftini foarte tare maxim inca 100-200 lei, deoarece costa si productia si transportul. Intr-un 1 an jumate mai poti sa strangi bani si sa iti iei un Galaxy S3 care va ajuge cam pe la 1700 de lei, sau chiar un S4, pana atunic va aparea si S5 poate asa ca ai multe variante.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Daca vrei mai astepti 1 an jumate pentru telefonul asta care til doresti e unul foarte bun cu un aspect placut cu touch foarte bun, dar eu zic sa te uiti si la Samsung galaxy s3 mini o fi el 15 16 milioane la liber dar la anul o sa fie 12 11milioane si mai bine til iei pe asta...

| madalinbb19 a răspuns:

Probabil va ajunge la 900 lei

| victor73 a răspuns:

Cam 700-800 garantez

| Craftt a răspuns:

Peste un an jumate o să fie un telefon vechi, or' să apară multe între timp :p.

| adydan a răspuns:

Posibil ca peste un an jumate sa il cumperi cu 500 -600 ron, asta depinde si cite modele de Samsung vor m-ai aparea pina atunci, asta influenteaza mult piata

| Alex22blue a răspuns:

La cat de volatila e piata + concurenta pe piata smartphone-urilor intr-un an si jumatate pretul estimativ ar fi undeva pe
1000-1100 (in magazine)

la mana a doua se gasesc si la 1000 de lei, depinde de provenienta telefonului si de capabilitatile de negociator ale cumparatorului.

| TheSecret a răspuns:

Probabil ajunge cam pe la 12-10 milioane dar mai putin de 10 nu cred... happy