| MarcusAlex503 a întrebat:

Am trimis la reparat prin intermediul telekom(unde sunt abonat), un Samsung galaxy s6 edge cu displayul crapat la reparat.Am fost de acord sa platesc pentru reparatie suma de 1400 de lei, iar ei mi-au spus ca o sa dureze cam 2 saptamani.Au trecut 2 luni si jumatate si nu se stie nimic despre telefon.Cei de la service nu raspund nici la telefon nici la e-mailuri.Ce as putea face in aceasta situatie? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Te duci la o reprezentanta Telekom sa le comunici problema. S-ar putea sa iti fi pierdut telefonul si daca este asa trebuie sa te duci la reprezentanta sa iti dea altul in schimb.

| Klandestin a răspuns:

Sa te duci peste ei