| NUTREBUIENUME a întrebat:

Cat trebuie sa astept sa imi pot schimba din nou data de nastere pe facebook? Dau funda! Va rog, ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

In jur de 5-10 minute.
Daca nu se va schimba dai la despre->editeaza si resetez-o din nou.
Good luck! >:d

| NUTREBUIENUME explică (pentru Latinmoon):

Cum adica, s-o restez?

| Latinmoon a răspuns (pentru NUTREBUIENUME):

Adica sa-o mai scrii inca odata big grin in cazul in care nu s-a schimbat!winking

| Latinmoon a răspuns:

In jur de 5-10 minute.
Daca nu se va schimba dai la despre->editeaza si resetez-o

| IubithaThaa a răspuns:

Nu trebuie sa astepti :) iti explic cum sa o schimbi : FACEBOOK - Schimba data de nastere -> Logheaza-te pe facebook ->da click pe numele tau (dreapta sus)->apoi click pe ->Editare profil->modifici data de nastere->click pe Salveaza modificarile! http://www.facebook.com/editprofile.php

| NUTREBUIENUME explică (pentru IubithaThaa):

Asta stiu! Dar eu, am schimbat-o inca odata.iar acum, nu pot!

| Ionut_Bogdan_1992 a răspuns:

Ultima oara cand mi s-a intamplat mie asta perioada de asteptare era de 2-3 zile.big grin