| introduaicinumele a întrebat:

Cata lume foloseste Adf.ly?

12 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Nu prea se merita sa stai sa faci clickuri, eu folosesc cand postez un link la un tutorial pentru download sau ceva de genul, se merita mai mult sa folosesti la un blog ceva

| introduaicinumele explică (pentru StiuCeSpun):

Stiu, auzi intre 0, 005 si 0, 0005$ per click? Si gu Adsense se fac bani ma usor! Si e si enervant sa dai click pe link si sa astepti 15 secunde ca sa se deschida linkul dorit...

| StiuCeSpun a răspuns (pentru introduaicinumele):

Adsense e doar pentru bloguri si este mai bun ca adf.ly din punctul acesta de vedere.dar daca ai un site cu trafic mare mai bine pui banere direct de la alte site-uri nu printr'un program de reclama

| StiuCeSpun a răspuns (pentru introduaicinumele):

Eu am inceput sa folosesc adf.ly de cateva zile, dar nu stau la pc doar ca sa fac clickuri, scurtez cand am nevoie sa postez un link la un tutorial sau cateodata un raspuns aici,am ales sa ma inscriu aici pentru ca nu imi cere cont de paypal sau datele personale,cand voi strange mai multi bani imi voi face un cont de paypal si voi scoate bani,oricum e mai bun ca un ptc,daca vrei sa te inscrii uite aici linkulk, la inceput s-ar putea sa iti fie mai greu dar nu te lasa, inscriete aici: http://adf.ly/? id=997676

| introduaicinumele explică (pentru StiuCeSpun):

Da, dar am 13 ani si nu cred ca as putea sa ma inscriu ca sunt minor dar poate tata sa faca asta si eu postez lincurile in clipurile mele de pe Youtube si pe blog. Dar blogu are 3 luni si doar 602 vizitoatori dinc are doar vreo 20 au urmarit blogu si am vreo 50 si ceva de postari. pe YT am 80 de clipuri si in 6 luni am facut vreo 3000 de vizualizari si 2 subscriberi dici in mai astept sa am fani pe YT si blog si apoi poate voi face un banut, nu?

| StiuCeSpun a răspuns (pentru introduaicinumele):

Frate nici eu nu am paypal si nici 18 ani, dar ei bine sa ai acolo un ban strans.ca paypal poti face oricand pe numele tatalui tau,nu te costa nimic decat sa ai un card. Bravo ca ai asa multe clipuri pe yt si ai si blog, dar daca lasa sa faci intai views o sa ii pierzi pe cei care o sa fie intre timp, intelegi? Deci eu iti zic sa incepi cat mai repede cu adfly si la clipurile existente poti sa pui link in descriere... daca te-ai decis uite aici linkul de inscriere : http://adf.ly/? id=997676 Bafta!:)

| StiuCeSpun a răspuns (pentru introduaicinumele):

La adfly nu conteaza varsta, nu trebuie sa spui nici cum te cheama doar sa ai o adresa de mail de pe care sa validezi contulhappy

| introduaicinumele explică (pentru StiuCeSpun):

Si banii? Unde vin? In card?

| StiuCeSpun a răspuns (pentru introduaicinumele):

Banii raman in contul de adf.ly atat timp cat doresti o saptamana o luna catova ani.cat vrei tu, iar cand retragi banii iti vin pe card happy pe care ii scoti de la un bancomat. daca te apuci anunta'ma ca sa ta ajut si cu alte sfaturi ...iti dau id meu pe privathappy

| introduaicinumele explică (pentru StiuCeSpun):

Da poti sa-mi dai id u tau sa mai discutam.

| StiuCeSpun a răspuns:

statutul nu imi permite sa trimit mesaj... ti'l scriu aici :

eminem008k@yahoo.com