| AvalohAlyn a întrebat:

Cate melodii incap pe un mp4 de 4 giga? Dar de 2 giga?
Pot sa ascult si numai melodii (si nu videoclipuri) pe un mp4?

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie in vreo 500 mb imi incap 100 si ceva de melodii...in 4 giga ar merge 800...in 2gb 400, poti asculta numai melodii

| b0gd4nn a răspuns:

Pe mp4 de 4 gb ( giga ) intra aprox. 10000 de mel big grin
Pe mp4 de 2 gb ( giga ) intra aprox. 5000 de mel :d
Si da, poti sa vezi si videoclipuri :d eu unul am pentru poze, muzica, videoclipuri, radio, e-books etc; D

| iulyk_7641 a răspuns:

Pai eu am mp4 de 2 giga.si mie imi incap 350 de melodii pe el.deci iti dai seama ca pe unu de 4 giga iti intra mult mai multewinking