| anonim_4396 a întrebat:

Cate zile dureaza minutele de la o cartela din aia cu 30 de minute?

5 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Salut Pustiu apeleaza si tu *133# si afla cate e valabila cartela sau 333 daca esti pe Orange

| pwp a răspuns:

In mod normal, 30 de zile!

| Tinna22 a răspuns:

In general dureaza 30 de zile, depinde ce optiune iti alegi si in e retea estitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe Cosmote, am uitat sa mentionez.
PS: Florin, nu stiam ca exista cartele cu 30 de minute si pentru Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai nene, cartela cu 30 de minute, pe care o cumperi cu 3 lei, nu cartela reincarcabila cu credit, dupa care alegi o extraoptiune...
PS: tine 7 zile, am aflat din alte surse, multumesc oricum