| untu a întrebat:

Cati antivirusi poate suporta calculatorul sau laptopul meu, posibil 2-3 antivirusi buni?

Răspuns Câştigător
| kikatsuki a răspuns:

Aoleu NU! se pune doar 1! Daca sunt 2 se intercaleaza sa zic asa se pun unul peste altul si nu iti merg corect nici unul pe bune scoateti unde ai mai vazut asa ceva iti incarci pc-ul de virusi e ca si cum e dezactivat antivirusul. Daca vrei o compatibilitate buna bagati 1 Norton sau Avast doar 1!

| untu explică (pentru kikatsuki):

Multumesc frumos, vroiam sa stiu si eu inainte de a se pune trebuia sa ma consult cu voi!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Și 100 dacă vrei, dar asta nu înseamnă ca vor funcționa.Pe un Windows numai un antivirus are ce căuta, unul și eficient, că bun nici nunul nu îi asta așa ca să știi că windows nevirusat sau ne trazitat de viruși nu există, nici de ai folosi cel mai scump și performat antivirus din lumea asta, tocmai că nici unul nu îți poate oferi o poprotecție de 100%, deci numai unul trebuie să steie însistem asta pentru a te proteja eficient de malware.Succes

| laptopnews a răspuns:

Unul si bun ar fi extrem de util! happy Gandeste-te ca fiecare antivirus trebuie "hranit"! Unul iti va fi suficient. Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu pui mai mult de unu. alege un antivirus ala care ai sa il consideri cel mai bun. mai mult de un antivirus iti va crea probleme (bloca calc, intercaleaza unul pe altul, blocheaza aplicatii etc)

| dracu14 a răspuns:

Exclus,trebuie pus doar un antivirus bun, daca pui 3 ii pui degeaba pentru ca nici unul nu va functiona bine
iti recomand eset nod 32 este un antivirus foarte bun