| remusrufa a întrebat:

Cati bani iti trebuie ca sa faci un post de radio pe fm? Ma refer pe un judet...

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiu cat anume ar costa. Ai aici o adresa unde poti pune intrebari. Este un specialist care a lucrat la mai multe posturi de radio si poate sa-ti dea amanunte legate de tot ce te intereseaza
http://www.doctorfm.ro/....../index.php

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da mah cati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dar gratis nu se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu cred ca ma gasesti frecventa frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci un post de radio LEGAL iti trebuie o caruta de bani,pentru licenta,emitatoare..mai mlte nu stiu exact,dar daca vrei sa faci un post de radio ilegal,vei avea probleme cu politia pentru ca risti sa ocupi fecventa la alt post de radio..trebuie sa iti cumperi fecventa din cate stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci un post de radio LEGAL iti trebuie o caruta de bani, pentru licenta, emitatoare.mai multe nu stiu exact, dar daca vrei sa faci un post de radio ilegal, vei avea probleme cu politia pentru ca risti sa ocupi fecventa la alt post de radio.trebuie sa iti cumperi fecventa din cate stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50. 000 E

| diona2 a răspuns:

multi