| Teodeo a întrebat:

Cum imi fac post de radio? Adica e legal sau trebuie sa dau bani?

2 răspunsuri:
| Stefbr a răspuns:

Pai daca vrei sa faci un radio online nu este ilegal, nu iti trebuie autorizatie sau asa ceva :D, uite detalii: http://www.epedia.ro/......ne_55.html

| UnicStefan a răspuns:

Salut. Daca vrei radio online e de munca, iti trebuie un server de radio care este platit un program de emis SAM, sau poti sa iti faci server local pe windowsul tau, pentru mai multe detalii intra pe www.chatweb.ro si vei gasi raspunsuri