| nukeyly a întrebat:

Caut ceva soft pentru PC, care sa faca o lista text sau sa salveze cumva linkurile la toate taburile deschise in browser; ceva gen ca functia cd tree din total commander_loc >commandscd >treeAlt+F10 si care face auto save un hiden files pe partitie ca TREEINFO.WC.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce vrei tu este usor ilegal, un fel de keylogger, depinde insa la ce folosesti asta, daca spionezi pe cineva te anunt ca nu este in regula!
Dau si un exemplu daca eu lucrez pe acelasi PC cu tine si tu imi retii cookies si apoi folosesti la a te conecta pe adresa mea de email, este infractiune! Chiar de folosim acelasi PC si locuim in acelasi loc!
Sper ca ti-am raspuns daca vroiai sa faci fapte!
Nici macar sa vezi toate siteurile pe care cineva le vede nu este normal, intrucat incalca drepturile intimitatii...
Cat despre un soft de genul eu nu cunosc caci nu folosesc asa ceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Miroase a spyware, ceea ce nu este tocmai legal.

| nukeyly explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu miroase, ocazional cand vrea el, firefoxu se deschide si pierde, toate taburile deschise, asa ca ocazional vreau sa fac un chek point automat nu manual copy paste in notepad, sa stiu unde am ramas daca trebuie sa opresc si sa revin mai tarziu
De ex ieri eram la ~100 taburi deschise_depinde de zi daca apuc sa le consum ca info sau mai adaug.
_
De altfel si win 10 are keylog pe automat, date ce le REC, si le trimite auto la Microsoft pentru "imbunatarire serviciu", ma rog astea le poti opri manual din privacy general typing personalization.