| marginean_9707 a întrebat:

Caut Dj Pentru un post de radio online unde pot gasi? pentru detalii id de mess: marginean_alexandru_virgil@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Al3xXXxx a răspuns:

Si eu la fel, sunt DJ de ceva timp, o sa te contactez mai tarziu sa vedem care e treaba.

| klazzz a răspuns (pentru Al3xXXxx):

Salutare TPU. cautam DJ atat fete cat si baieti pentru post de radio pe internet. detalii pe: http://radiolightone.ro/alaturate-noua/
sau la id-ul: kalash_vd
multumim frumos si anticipat!

| roby23 a răspuns:

Eu am foarte mult timp, ma pot ocupa eu daca imi spui cum sta treaba si ce trebuie sa fac.roby_ronladinho23.funda?