| SonicAndrei a întrebat:

Caut o husă subacvatică pentru smartphone. Eu am găsit: https://m.emag.ro/......DWX7K2BBM/
Am un Samsung Galaxy Note 4 şi sunt dispus să cumpăr o husă şi mai bună dacă e nevoie; nu vreau să risc să intre apă înăuntru. Ce husă îmi recomandați?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu intra cu el in apa, nu intra apa. E atit de simplu. big grin

| SonicAndrei explică (pentru GabiDumitrescu):

Și să ratez niște filmări faine? Nu prea cred happy. Am luat până la urmă o husă Seawag (de la Vodafone). O am de 2 ani și încă e bună (am fost și la mare cu ea).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SonicAndrei):

Iei frumos un Go Pro sau altceva gindit pentru a filma si pe sub apa, puii mei...

| SonicAndrei explică (pentru GabiDumitrescu):

Sunt de acord cu tine, dar un GoPro costă 2000 de lei. Husa a fost 40 de lei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SonicAndrei):

Eu ma gindesc si la calitatea rezultatului. Una e sa filmezi cu o chestie gindita sa mearga si sub apa, si alta e sa umbli cu improvizatii la un telefon a carui camera NU a fost gindita pentru asa ceva. E ca si cum eu m-as apuca sa fac poze noaptea cu Mi A1 si sa zic ca wow ce misto ies. Unele vor iesi aproape decente, dar sa nu ne apucam sa batem cuie cu patentul, ca nu are sens.winking