| JusTPauL a întrebat:

Caut oameni capabili care stiu sa faca server de metin!
Cine ma ajuta dau si funda!

5 răspunsuri:
| Xennofull a răspuns:

Nu prea stiu sa fac un server..am avut unul dar era facut de cineva..stiu ca o sa te coste mult hotul si trebuie sa il tii deschis cel putin 12 /24 ca sa fie popular.

| JusTPauL explică (pentru Xennofull):

Nu conteaza hostul luam cel mai bun sa fie non stop iar populat o sa fie, doar il promoveaza cel mai mare site de filme din ro, cine a auzit divxonline, nu mai mult ca sa nu fac reclama.

| Ramona000 a răspuns:

Sa te coste mult hotul si trebuie sa il tii deschis cel putin 12 /24 ca sa fie popular.

| JusTPauL explică (pentru Ramona000):

I-ai dat copy, paste la ce a scris Xennofull?laughing)

| GGUESS a răspuns:

Am eu un prieten care face server de metin! il telefonez si zic!