| MasterGamer1995 a întrebat:

Caut pe cineva care imi poate face un intro un banner si o poza de profil pe gratis? un fel de banner ca al meu numai sa scrie Tutoriale topuri alvin and the Chipettes si gaming si numele meu stiti la ce ma refer...

Canalul:
https://www.youtube.com/channel/UCXu9e1BXI_3Pov7Hx8cHLBA

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Nu iti va face nimeni gratis
De ce?
Pentru ca nu ai abonati
Daca aveai 10-20k abonati aveai oferte fara sa intrebi, chiar de afiliere
Dar nu mai conteaza
Din cate va ai doar 1 video
Nu cred ca poza de profil, banerul si intro-ul iti trebuie acum la 3 abonati, astea iti trebuiesc la multi abonati, cel putin 1-2k(k=mii)
Ai doar 1 video pus ieri, care n-are legatura cu gaming-ul straight face ceva cu un film cred
daca ai 20euro iti recomand sa vorbesti cu iRaphahell sau maxsialtele pentru o promovare si atunci ai sa vezi abonati cum cresc
Fara promovari nu vei face nimic
Fara content poti face 100 de promovari
Content=Pune 3-4 video-uri zilnice
Bafta

| MasterGamer1995 explică (pentru LuciWv):

Raspunsul tau a fost cam dur si am gasit deja pe cineva care a facut un banner si o poza de profil gratis si introul l-am facut in blender.
Si videoclipul nu e despre un film e melodia Delia da mama editata in camtasia studio pentru a avea vocea formatiei The Chipettes din filmul Alvin And The Chimpunks!

| MasterGamer1995 explică (pentru LuciWv):

Si te puteai abona si tu...